השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
loading
לכל שאלה חייגו:
08-8680991

אחוזת רימונים - גדרה

גדרה - הפרויקט הינו שכונה פרטית של 10 יח"ד קוטג'ים דו-משפחתיים עם גינות צמודות בעיצוב של האדריכל רז דהן וברמת גימור גבוהה ואיכותית. שכונה פרטית ופסטורלית באווירה כפרית בצמוד לפרדס קטן של עצי רימונים עם פריחה משגעת ונוף של רימונים יפים וגדולים בעונה.

פרויקט שבוצע והסתיים לפני כ10 שנים,

הפרויקט הינו שכונה פרטית של 10 יח"ד קוטג'ים דו-משפחתיים עם גינות צמודות בעיצוב של האדריכל רז דהן וברמת גימור גבוהה ואיכותית, שכונה פרטית ופסטורלית באווירה כפרית בצמוד לפרדס קטן של עצי רימונים עם פריחה משגעת ונוף של רימונים יפים וגדולים בעונה.
 

השילוב המושלם בין איכות חיים כפרית ונוף פסטורלי, לבין תשתית עירונית מפותחת עם כל שירותי הקהילה הנדרשים. קוטג'ים טובלים בירוק ממוקמים במתחם חדש וצומח בצמוד למרכז המושבה החדש שכולל מגוון חניות, מרכז מסחרי, בית קפה, חדר כושר ,סופר פארםעל כן שם הפרויקט שנבחר הוא: " אחוזת רימוניםכתובת הפרויקט הינו: שד' מנחם בגין. - אחד הרחובות הראשיים והמרכזיים בגדרה כך שהגישה מאוד קלה ופשוטה. כל הבתים מסביב הינם בתי קרקע פרטיים, השכונה כולה היא שכונה חדשה לגמרי ובימים אלה מסיימים את עבודות הפיתוח העירוני והסביבתי באזור כולו.

כתובת הפרויקט הינו: שד' מנחם בגין. - אחד הרחובות הראשיים והמרכזיים בגדרה כך שהגישה מאוד קלה ופשוטה. כל הבתים מסביב הינם בתי קרקע פרטיים, השכונה כולה היא שכונה חדשה לגמרי ובימים אלה מסיימים את עבודות הפיתוח העירוני והסביבתי באזור כולו.

רקע על גדרה בכלל ועל הפרויקט שלנו בפרט:

גדרה הינה אחת המושבות הוותיקות בישראל בעלת מערכת חינוך מהטובות בארץ,
מקום אסטרטגי צמודה לעורקי תנועה ראשיים כגון כביש 6 ובמרחק של 20 דקות נסיעה מת"א, לחיות במושבה ולהישאר במרכז
למושבה גדרה אוירה כפרית ברובה בתים צמודי קרקע ושטחים ירוקים מאופיינת ברחובות הולנדיים וגינון מטופח, אין רמזורים רק כיכרות עם פרחים ועצים.

תכנון וביצוע ע"י מוטי אמסילי 1991 בע"מ
 

התרשמתם?   

 השאירו פרטים או התקשרו 08-8680991:

loading
דרך הנחלים 35 גדרה
08-8680991
1538-8680992
office@motiamsili.co.il
https://www.motiamsili.co.il